Oblicza epok- seria podręcznikowa do języka polskiego
19 kwietnia 2022

Oblicza epok to seria książkowa dla uczniów, którzy uczęszczają w szkole na lekcje języka polskiego. Jest to seria, która została wydana przez wydawnictwo z długim stażem na rynku polskim. Oblicza epok to seria, która składa się z czterech książek. Każda z nich jest przeznaczona dla osobnego okresu w historii, gdzie każda epoka stanowi materiał, który może się przydać uczniowi na maturze. Ostatnia książka z serii “Oblicza epok 3.2″ to pozycja, która opowiada o okresie międzywojennym w Polsce. 

“Oblicza epok”- co warto wiedzieć na temat serii podręcznikowej?

Oblicza epok to seria podręcznikowa, która została stworzona dla uczniów szkół średnich, którzy uczęszczają na lekcje języka polskiego. Ta seria została stworzona zgodnie z reformą z 2019 roku. Jest to seria, która przedstawia szeroką wiedzę z zakresu języka polskiego oraz epok, które następowały jedna po drugiej. Uczniowie mogą zapoznać się z takimi tematami jak: oświecenie, romantyzm, barok, ale też okres międzywojenny. Właśnie ten ostatni okres jest tematem książki oblicza epok 3.2. Jest to seria, która przedstawia ze szczegółami, co miało wtedy miejsce. Uczeń może zapoznać się z różnymi tematami, a także z datami oraz utworami i poszczególnymi dziełami.

“Oblicza epok”- seria podręcznikowa dla uczniów

Oblicza epok to seria, która została stworzona dla uczniów szkół średnich. Jest to seria, która opowiada o różnych epokach, które następowały jedna po drugiej. W książce oblicza epok 3.2 można spotkać się z różnymi dziełami wybitnych pisarzy. Mowa tutaj między innymi o działach takich jak: Chłopi, Sklepy cynamonowe, Ferdydurke. Fragmenty tych książek zostały zamieszczone w podręczniku. Są to tylko przykładowe książki, których w podręczniku jest znacznie więcej. Warto także wiedzieć, że książka została stworzona z myślą o uczniach, którzy chcą przygotować się do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym lub też rozszerzonym. Książka znacznie ułatwia naukę na egzamin dojrzałości i warto się o tym przekonać samemu.